Jak wygląda sesja?

Umawiam się z klientem na konkretną datę i miejsce. Dzień wcześniej kontaktuję się z klientem i wspólnie ustalamy, czy sesja może dojść do skutku (np.: warunki pogodowe, jeżeli chodzi o sesje plenerowe). Od klienta oczekuję pełnej gotowości na sesję. Na sesji pomagam modelom przybrać odpowiednią pozę, więc nie trzeba być z zawodu modelem/modelką ;). W dniu sesji, klient dostaje jedno, poglądowe zdjęcie. 

Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia?

Pierwsze zdjęcie z sesji wysyłam do klienta już tego samego dnia. Na efekty całej sesji, czas oczekiwania to 2 tygodnie (w okresie od września do czerwca), lub 3 tygodnie (w okresie od czerwca do sierpnia).

Jak mogę się zgłosić na sesję?

Jest parę sposobów:

1. Formularz na stronie internetowej: http://fotokuffel.pl/index.php/kontakt.

2. Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/KingaKuffelFotografia/?fref=ts

3. Telefonicznie: 883 648 370

4. Mailowo: info@fotokuffel.pl

Gdzie odbywają się sesje?

Pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego, dlatego najwięcej zdjęć wykonywanych jest na tym terenie. Jednak, po uprzednim uzgodnieniu z klientem, jestem w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce.

Gdzie odbywają się sesje noworodkowe?

Najlepszym - najbezpieczniejszym oraz najwygodniejszym miejscem jest moje studio, którego wyposażenie ułatwia wykonywanie takich zdjęć, zlokalizowane w Kruszynie Krajeńskim pod Bydgoszczą. Jeżeli transport dziecka jest niemożliwy - przyjeżdżam w umówione miejsce ze swoim mini-studiem, jednak trzeba się liczyć z mniejsza ilością ujęć, wynikającą z ograniczonej ilości rekwizytów.

Czy muszę mieć własne stroje na sesję?

W pakiecie sesji ciążowych oferuję wiele różnych sukienek. Na sesje plenerowe i studyjne potrzebne są własne kreacje.

Czy sesja noworodkowa jest bezpieczna?

Tak. Zdjęcia noworodkowe wykonywane są pomiędzy 5 a 14 dniem życia dziecka. W tych dniach, ciało dziecka jest bardzo plastyczne. Każde ujęcie odbywa się przy pomocy rodzica. Do zdjęć noworodków posiadam specjalne gadżety, które ułatwiają nam pozowanie dzieci. 

Ile trwa sesja noworodkowa?

Sesja noworodkowa trwa od 2 do 5 godzin. Długość sesji jest dopasowana do dziecka (przewijanie, karmienie, ubieranie, usypianie).

© 2021 Kinga Kuffel Fotografia. All Rights Reserved. Powered by Incept.com.pl