O mnie

Jestem Kinga i najprawdopodobniej będę Waszym fotografem, więc dobrze by było, gdybyście wiedzieli o mnie coś więcej:

Urodziłam się w 1998 roku. Pochodzę z małej miejscowości pod Bydgoszczą. Uczyłam się w IV Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy. Od dziesiątego roku życia żywo interesuję się fotografią oraz jeździectwem. Podczas, gdy to drugie to jedynie mój sposób na spędzanie wolnego czasu, tak fotografia to mój życiowy konik.

Fotografię zaczęłam od zdjęć koni. Jestem w stanie tchnąć w ich zdjęcia tyle energii, ile jej na żywo posiadają. Ze względu na ogromne zainteresowanie tymi fotografiami oraz zachęcona propozycjami współpracy z takimi tytułami jak Gallop Koń & Jeździec, postanowiłam na dobre związać się z tą dziedziną sztuki.

Po zdjęciach jeźdźców i ich pupilów nadszedł czas na reportaże ślubów. Te uroczystości są dla mnie wyjątkowa okazją do wykonania najpiękniejszych zdjęć, które obfitują w emocje towarzyszące tak przełomowemu zdarzeniu w Waszym życiu. Specjalnie dla Was, odebrałam staranne przygotowanie na warsztatach fotografii ślubnej u znanego i cenionego w Polsce, i na całym świecie fotografa ślubnego – Grzegorza „Moment” Płaczek. To szkolenie sprawiło, ze potrafię wydobyć to, co jest najważniejsze w reportażach.

Kolejną kategorią fotografii, którą darzę wyjątkowym uczuciem, to sesje noworodkowe. Praca z dziećmi jest niespotykanym przeżyciem. Dodatkowo, świadomość, że robię pierwsze zdjęcia w życiu tego człowieka, powoduje wzrost adrenaliny, który każe mi zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby były one najlepsze.

 

© 2021 Kinga Kuffel Fotografia. All Rights Reserved. Powered by Incept.com.pl